Chwytaki recyclingowe

Oferujemy najwyższej jakości chwytaki do żurawi montowanych na samochodach ciężarowych.
Zobacz ofertę

Żurawie HDS

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie przeładunku i załadunku towarów takich jak żurawie przeładunkowe typu HDS.
Zobacz ofertę

Minikoparki / ładowarki JCB

W ofercie posiadamy szeroki wybór minikoparek, ładowarek, koparko-ładowarek firmy JCB.
Zobacz ofertę

O Nas

Hydro-Cargo to kompleksowe rozwiązania w dziedzinie hydrauliki przeładunkowej dla Twojej firmy. Dzięki doświadczonemu zespołowi ludzi dostarczamy naszym klientom rozwiązania pomagające skutecznie realizować ich cele. Odbiorcami naszych usług są największe firmy w Polsce z różnych branż m. in. drogowej, transportowej, budowlanej, recyklingowej czy energetycznej. Dostarczamy również sprzęt do sektora publicznego. Zajmujemy się dystrybucją najlepszego sprzętu hydraulicznego. Nasza oferta obejmuje mi. in. chwytaki polipowe (recyklingowe), łyżki kopiąco-załadowcze (czerpakowe) oraz minikoparki, ładowarki JCB. W sprzedaży posiadamy również szeroki wybór żurawi HDS różnych marek na pojazdy dostawcze i ciężarowe to właśnie w tej dziedzinie jesteśmy liderem na polskim rynku. Oferujemy nie tylko możliwość zakupu samego urządzenia, ale również jego profesjonalny montaż wraz z rejestracją UDT. Doświadczenie wynikające z wykonania niezliczonej liczby zabudów daje Państwu pewność najwyższej jakości usługi. Ponad to wykonujemy zabudowy na pojazdach fabrycznie nowych takich marek jak Ford, Iveco, Mercedes, Isuzu, Nissan, Fuso, Mitsubishi, Fiat, Peugeot, Citroen czy Multicar, co stanowi najlepszą rekomendację dla świadczonych przez nas usług.

Żurawie HDS

jedno i dwuramienne

W swojej ofercie posiadamy duży wybór żurawi HDS jedno jaki i dwuramiennych wielu producentów. Odnajdą u nas Państwo sprzęt z najwyższej pułki jak i ofertę budżetową. Posiadamy dźwigi budowlane, drogowe, leśne, złomowe, morskie, specjalne oraz kolejowe. Z przyjemnością dopasujemy odpowiednie urządzenie do Państwa potrzeb.

Pełna oferta
żurawi HDS

przejdź

Pełna oferta
chwytaków i łyżek

przejdź

Chwytaki i łyżki

chwytaki do złomu i łyżki załadowcze

CHWYTAKI

Posiadamy w ofercie najwyższej jakości chwytaki do żurawi zabudowanych na pojazdach ciężarowych. Gama produktów obejmuje m.in. chwytaki recyklingowe i do drewna. Dzięki szerokiemu wyborowi producentów dostarczamy zawsze najlepszy osprzęt. Nasze chwytaki są kompatybilne z urządzeniami takich marek jak: Loglift, PALFINGER Epsilon, HIAB Jonsered, HIAB, Penz, LIV oraz wieloma innymi.
czytaj więcej
ŁYŻKI DO ŻURAWI

Posiadamy w ofercie łyżki do żurawi przeładunkowych HDS oraz innego sprzętu przeładunkowego. Oferta obejmuje łyżki do kopania, łyżki do materiałów sypkich, , łyżki wielofunkcyjne i czerpaki do żurawi. Podstawowy model łyżek to łyżki typu czerpakowego ,wykorzystywane np. w drogownictwie, branży budowlanej, rolnictwie , transporcie, przemyśle, i leśnictwie, doskonale nadają się również dla straży pożarnej czy pojazdów komunalnych. Nasze łyżki są również wykorzystywane do przeładunku transportowanych materiałów.
czytaj więcej

JCB

minikoparki i ładowarki

W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki wybór minikoparek, ładowarek, koparko-ładowarek firmy JCB - nowych i używanych. Wszystkie nowe maszyny budowlane kupione w naszej firmie objęte są gwarancją PRODUCENTA.Oferujemy: miniładowarki InterHandler, maszyny budowlane marki JCB, maszyny rolnicze marki JCB, osprzęty do maszyn wszystkich typów, części zamienne oraz serwis, opony do maszyn budowlanych oraz rolniczych, narzędzia i urządzenia.
przejdź do oferty

Pełna oferta
sprzętu JCB

przejdź

Szybki kontakt

DZIAŁ HANDLOWY - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS

tel. +48 696 169 367, tel./fax +48 33 821 55 31 e-mail: biuro@hydro-cargo.pl

(C) 2015 Hydrocargo
Wykonanie: Exponet 2014 (L)